CHCESZ POMÓC W PROWADZENIU FORUM? SZUKAMY MODERATORÓW

Sennik! SENNIK! Zapytaj o znaczenie swojego SNU!

Forum CHCESZ POMÓC W PROWADZENIU FORUM? SZUKAMY MODERATORÓW Strona Główna -> Sennik -> Były chłopak i zabójstwa...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Były chłopak i zabójstwa...
PostWysłany: Wto 8:38, 25 Cze 2013
Przerażona
Gość

 





W ciągu dwóch tygodni mój były przyśnił mi się 3 razy. Nie jesteśmy razem od ponad roku. Wcale o nim nie myślę, ponieważ rozstaliśmy się z jego winy, bo bardzo mnie skrzywdził. Jedne uczucie jakie do niego posiadam to nienawiść, więc nie można stwierdzić, że śni mi się dlatego, że za nim tęsknię, czy coś w tym stylu.

W pierwszym śnie wyglądało to tak, że śniło mi się, że wchodzi do mojego domu przez okno w łazience. Narobił tym strasznego rumoru więc się obudziłam i mój nowy partner również i poszliśmy zobaczyć co się dzieje.Gdy otworzyliśmy drzwi od łazienki wyskoczył do nas mój ex i zaczął do nas strzelać jak opętany... Oczywiście w momencie oddania piątego bądź szóstego strzału obudziłam się. Byłam zapłakana i wystraszona nie mogłam się w ogóle uspokoić.

W drugim śnie nachodził mnie w pracy, nękał i odgrażał się, że zrobi krzywdę mi i moim najbliższym.

W trzecim śnie śniło mi się, że przyszedł pod mój blok i zaczął się ze wszystkimi awanturować i wrzeszczeć, że mnie dorwie, że jak nie będę z nim to i z nikim innym. Ktoś z moich znajomych kazał mi się schować w mieszkaniu sąsiadów, aby nie mógł mnie znaleźć, jednak znalazł. Zaczął wyważać drzwi i wbiegł do mieszkania, w którym byłam, zaczął wymachiwać nożem w moim kierunku, byłam przerażona. Krzyczałam ale nikt na początku mnie nie słyszał. Z pomocą przybiegł sąsiad. Uciekłam, ale on mnie cały czas gonił. W końcu się obudziłam.

Nie wiem co mam na temat tych snów myśleć. Boję się go ponieważ wiem, że on do wielu rzeczy jest zdolny.
Proszę o pomoc.
PostWysłany: Pią 11:59, 13 Lip 2018
biglof
Sennikowy Nowicjusz

 
Dołączył: 13 Lip 2018
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5





Znam to z doświadczenia, miałam podobne sny o nachodzeniu byłego chłopaka. Polecam Ci artykuł powinien wyjaśnić parę spraw


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Czw 11:38, 02 Sie 2018
Anita
Administrator

 
Dołączył: 18 Sie 2005
Posty: 85
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polska





sen może pochodzić z podświadomości, ostatnio słyszało się dużo w tv o morderstwach lub próby na byłych dziewczynach czy żonach, napisałaś że się go boisz... stąd też mogą się brać Twoje sny.
Pozdrawiam.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Były chłopak i zabójstwa...
Forum CHCESZ POMÓC W PROWADZENIU FORUM? SZUKAMY MODERATORÓW Strona Główna -> Sennik
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
Regulamin