CHCESZ POMÓC W PROWADZENIU FORUM? SZUKAMY MODERATORÓW

Sennik! SENNIK! Zapytaj o znaczenie swojego SNU!

Forum CHCESZ POMÓC W PROWADZENIU FORUM? SZUKAMY MODERATORÓW Strona Główna -> Ogólnie o snach -> SEN ZE OSTRZEGAM OJCA PRZED SMIERCIA
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
SEN ZE OSTRZEGAM OJCA PRZED SMIERCIA
PostWysłany: Wto 9:00, 21 Maj 2019
marmas
Sennikowy Nowicjusz

 
Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5





Witam. Dziś w nocy miałam sen, że nagle znajduje się w czasie gdy mój ojciec żyje jest młody a ja z moja siostra jesteśmy małe. Ale ja to obserwuje już jako dorosła osoba. Widzę blok w którym mieszkałam i moich rodziców. Postanawiam zapytać do drzwi, osiedle na którym się wychowałam jest pełne pustych bloków jeszcze nie zamieszkałych. Otwiera drzwi moja mama. Pytam ja czy możemy porozmawiać, że jestem Marta jej córka z przyszłości. Na to wchodzi mój już nie żyjący tata. O ile zawsze śnie o tacie nie widzę jego twarzy. Teraz jego twarz była wyraźna. Poprosiłam to Czy porozmawiamy. Uśmiechnął się poszliśmy do innego pokoju . Powiedziałam mu kim jestem jak się nazywam szczegóły naszej rodziny , po czym mówię mu tato 2005 roku coś się zmieni jeśli tera z nie przestaniesz. Gdy chce mu powiedzieć że wtedy to nas opuści dzwoni mi budzik. Czy ktoś miał taki sen co on może znaczyć.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
SEN ZE OSTRZEGAM OJCA PRZED SMIERCIA
Forum CHCESZ POMÓC W PROWADZENIU FORUM? SZUKAMY MODERATORÓW Strona Główna -> Ogólnie o snach
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
Regulamin